Beylerbeyi’nden İstanbul Boğazı Manzarası: Bonega Beylerbeyi

Boğazın eşsiz güzelliğine Bonega’dan pencere açmaya ne dersiniz? Alışılagelmişin dışında bir konut projesi olan Bonega, Nexonya’nın en yeni projesi. Çoklu yapıdan daha uzak tek bina mimarisi, sınırlı sayıda komşuluk, daha fazla yaşam standardı ile Bonega yeni bir yaşam stili sunuyor.

Boğaz’ın gözbebeği Beylerbeyi, artık evinizin, balkonunuzun ve hayallerinizin merkezinde yer alacak. Nexonya’nın yüksek teknoloji standartlarıyla hayata geçirdiği Bonego, 6 katlı tek blok olarak inşa ediliyor. Her kat 2 daireden oluşuyor. Projede, kapalı ve açık otopark, asansör, 7/24 kapalı devre kamera sistemi, peyzaj alanı, kamelya, dinlenme alanı, sosyal alan imkanları sunuluyor. Bonega Beylerbeyi, sosyal imkanları ve yaşam gereksinimlerini Beylerbeyi’nde bir arada sunuyor.

Bonega Beylerbeyi, minimalist tasarım çizgileri ve karakteristik mimarisi ile ön plana çıkıyor. Bonega, estetik ve kaliteyi bir araya getiriyor. Bonega Beylerbeyi, 2 dublex ve 3 normal kat olmak üzere zemin +6 kattan oluşan konsept bir konut projesidir.

Önü tamamen açık 3 cephesiyle her katında Beylerbeyi’nden İstanbul’a bir fotoğrafın içinde hissedeceğiniz, yüksek kalite ve mimari donanımlarla inşa edilen emlak projesi Bonega hakkında bilgi veren Nexonya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koray Vural, “Projemiz, sınırlı sayıdaki boğaz rezidansından biri. Yüksek yapı teknolojisiyle inşa ettiğimiz projede, kalitede en üst düzey markaları tercih ettik.  Projemiz, bahçe dubleksi, çatı dubleksi ve normal daire tiplerinden oluşuyor. Projede 10 daire bulunurken, dairelerin metrekareleri 106 m² ile 207 m² arasında deşiyor” dedi.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak