Sakarya’nın Kalbinde Yükselen En Büyük Konsept Yaşam Projesi

Haldız İnşaat ve Halk GYO iş birliği ile geliştirilen Paye Sakarya, Türkiye’nin sanayi, ekonomi, istihdam ve ticaret açısından önemli bir bölgesi olmanın yanı sıra stratejik konumuyla da ulusal ve uluslararası ticaretin merkezlerinden biri haline gelen Sakarya’da yükseliyor.

Sakarya’nın sakin ve huzurlu atmosferinden ilham alınarak geliştirilen Paye Sakarya, yatırımcılarına ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Modern mimari anlayışıyla tasarlanan bu benzersiz proje, bölgeye değer katan özel bir konsept sunarak, konfor ve estetiği bir araya getiriyor. Her ayrıntısı özenle düşünülmüş olan Paye Sakarya, sakinleri için huzur dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Paye Sakarya, sürdürülebilir bir gelecek için önemli bir örnek teşkil edecek!

Leed sertifikalı öncü projeleri hayata geçirerek “Türkiye’nin Yeşil Kalkınma Devrimi” doğrultusunda çevreye, enerji verimliliğine ve sürdürülebilirliğe olan duyarlılıklarını ortaya koyduklarını dile getiren Halk GYO Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Bekin; “Halk GYO güvencesi ve Haldız İnşaat uzmanlığıyla geliştirdiğimiz Paye Sakarya projemizi de aynı duyarlılık, kararlılık ve yenilikçi bir konseptle tasarladık. Estetik ve konforun denge içinde bulunduğu bu proje, modern yaşamın gereksinimlerine cevap vermekle kalmayıp aynı zamanda sürdürülebilir bir gelecek için de önemli bir örnek teşkil edecek” diye ekledi.

“Proje ve yatırımlarımızı sadece metropol şehirlerde değil, Anadolu’daki birçok şehirde hayata geçiriyoruz.”

2010 yılından bu yana ülkeye katma değer sağlayan, dünya standartlarında projeler hayata geçirme hedefiyle çalışmalarını kararlılıkla sürdürdüklerini dile getiren Bekin; “14 yıldır ana hissedarımız Halkbank’tan aldığımız güvenle, inşa edildikleri kentlerin dokusuna uygun, müşteri beklenti ve memnuniyetini ön planda tutan çevreye duyarlı girişimlere ortak olarak gayrimenkul sektöründe öncü projelere imza attık. Projelerimizi sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi metropol şehirlerde değil aynı zamanda Eskişehir, Kocaeli, Antalya, Sakarya ve Erzurum gibi önemli Anadolu şehirlerinde de gerçekleştirdik” dedi.

“Erişilebilir projeler geliştirmek için, “Doğru Lokasyonda, Doğru Proje” anlayışıyla ülkemize hizmet ediyoruz.”

Sektörü güçlendirerek, tüketici ihtiyaçlarına uygun erişilebilir projeler geliştirmenin önemine dikkat çeken Bekin; “Genç ve dinamik bir nüfus profiline sahip olan ülkemizin orta ve uzun vadede çalışabilir nüfusunun artması; yatırımcıların alternatif yatırım alanlarına yönelmesi, gayrimenkul sektörünün gelecek yıllarda da gelişimini sürdüreceğini gösteriyor. Sektörün önemli bir oyuncusu olarak, sektörümüzü daha da güçlendirmek, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, nitelikli ve özellikle de günümüzde daha fazla önem kazanan erişilebilir projeler geliştirmek için, “Doğru Lokasyonda, Doğru Proje” anlayışıyla ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Erişilebilirlik odaklı yaklaşımımızla, topluma katma değer sağlayarak sektörümüzü daha da ileri taşımayı sürdüreceğiz” dedi.

Sakarya’da gerçekleştirilen en büyük projelerden biri: Paye Sakarya

Proje hakkında detaylı bilgi paylaşan Haldız İnşaat Genel Müdürü Selim Kardil; Paye Sakarya’nın, modern ve yatay mimarisi, geniş teras ve peyzaj alanları, sosyal donatılar ve farklı konseptteki ticari üniteleriyle Sakarya’da gerçekleştirilen en büyük projelerden biri olduğunu vurguladı.

Kardil; “Yaklaşık 60 dönümlük bir arsa alanı üzerinde 119 bin 345 metrekare inşaat alanına sahip olan Paye Sakarya, 23 blokta 426 konuttan meydana geliyor. Projede, alanları 115 ile 288 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 3 farklı konut tipi bulunuyor.” diye ekledi.

“Bölgenin en iyi konsept yaşam projesi”

Paye Sakarya’nın, bölgenin en iyi konsept yaşam projesi olduğunun altını çizen Kardil; “3.5 milyar TL yatırım değeriyle Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde hayata geçirdiğimiz projemiz, bölgenin iklimine uygun oluşturulan peyzaj alanları, geniş bahçeleri, trafiğe kapalı yürüyüş yolları ve yansıma havuzlarıyla bölgenin en iyi konsept yaşam projesi olarak tasarlandı. Modern ve yatay mimarisiyle bölgenin simgesi haline gelecek Paye Sakarya, fonksiyonel iç mimarisiyle de konut sahiplerine keyifli bir yaşam alanı sunuyor. Projemizde ayrıca günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 34 adet cadde mağazası da bulunuyor.” dedi.

25 bin metrekarelik yeşil alanıyla eşsiz bir peyzaj alanı sunuyor

Projeyi 2025 yıl sonunda teslim etmeyi planladıklarını söyleyen Kardil; 426 konutun yer aldığı projemizde 144 adet 2+1, 204 adet 3+1 ve 78 adet 4+1’den oluşan farklı büyüklüklere sahip konut tipleri yer alıyor. Projede özellikle metrekaresi yüksek 3+1 ve 4+1 dairelerin sayısını yüksek tutarak oluşturduğumuz geniş yaşam alanları, balkon ve teraslar ile daha şık, konforlu ve dört mevsim keyifle yaşanılacak bir hayat sunmayı hedefledik. Projemizde özellikle dikkat ettiğimiz bir diğer nokta da inşaat yoğunluğunu dengelemek oldu. Bu doğrultuda da bölgenin iklimine uygun süs bitkileri ve ağaçların seçilmesini sağlayarak ev sahiplerinin keyifle vakit geçireceği toplam 25 bin metrekare peyzaj alanı oluşturduk.” diye konuştu.

Paye Sakarya Projesinde Zemin Güçlendirme Çalışmaları Tamamlandı

Deprem farkındalığıyla, tüm projelerinde yapı güvenliği ve sürdürülebilirliği ön planda tutarak hareket etiklerini belirten Kardil; Paye Sakarya projesinde de hem zemin hem üst yapı inşaatlarında aynı bilinçle, Kocaeli Üniversitesi iş birliğiyle zemin iyileştime proje ve inşaatını tamamladıklarını ifade etti.

Şehir merkezine 3 dakikalık mesafede yer alan Paye Sakarya; Sakarya Stadyumu’na 300 metre, Adapazarı Belediyesi’ne 3 km, alışveriş merkezlerine 4 km, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 5 km mesafede konumlanıyor. Satışları devam eden ve tüm detaylarıyla hayranlık uyandıran, Paye Sakarya projesinin 2025 yıl sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak