“CYC Select Urla” ile Başka Bir Hayat Mümkün Olacak

İnşaat ve madencilik sektörlerinin çeşitli projelerinde yer alan CYC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cabir Yıldız, 2024 yılında başlayacakları “CYC Select Urla projesi ile Urla’da başka bir hayatı mümkün kılacaklarını açıkladı.

2023 yılının inşaat sektöründe mevcut olan planların bir adım ötesine geçilen bir yıl olduğunun altını çizen CYC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cabir Yıldız, “2023 yılı teslim ettiğimiz ve başladığımız projelerimizin yanında 2024 yılında başlayacağımız sürpriz projelerimizin de hazırlık süreçlerini tamamladığımız keyifli bir yıl oldu. Diğer taraftan piyasalarda belirsizliklerin ve dalgalanmaların yoğun olduğu bir yıl yaşadık. Ancak tüm bu olumsuz gelişmelere rağmen inşaat sektöründe yatırımlar hız kesmeden, gelişen piyasa ortamına kendini adapte ederek devam etti. An itibariyle piyasadaki belirsizlikler azaldı, ortam daha öngörülebilir ve yatırıma elverişli bir duruma geldi.” dedi.

Urla’da proje geliştirmek bizim için ticari bir faaliyetin çok ötesinde

2024 hedeflerinden de bahseden Yıldız, “Çok yakında 2024 yılının ilk projesi “CYC Select Urla” ile başka bir hayatı mümkün kılacağız. Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayacak olan bu projemiz yeni bir hayata yolculuk edecekler için iyi bir fırsat olacak. Urla’da proje geliştirmek ve hayata geçirmek bizim için ticari bir faaliyetin çok ötesinde bir anlam taşıyor. Sektördeki genel faaliyetlerimizin tamamını büyük bir özenle yürütüyoruz ama söz konusu Urla olunca çok daha hassas parametreler gündemimizde yerini alıyor.

2024 yılı artık karar yılı olacak

2024 yılı bize göre finans piyasaları açısından daha rasyonel verilere ulaşmamıza imkan sağlayacak. Bunun konut sektörüne yansıması hem konut üreticileri hem de konut sahibi olmak isteyenler açısından önemli. Ülkemizde konuta yatırım yapmak barınma ihtiyacının çok ötesinde nedenlere dayanıyor. 2023 yılı talepçiler için biraz düşünme ve toparlanma yılı oldu diyebiliriz ama 2024 yılı artık karar yılı olacak. Piyasadaki konut arzının azaldığı ve ihtiyacın sürekli arttığını da göz önüne aldığımızda stokların hızlıca eridiği, en önemlisi de konforlu yaşama dönük yatırımların artacağı ve güvenli bölgelere dönük hareketliliğin hız kazanacağını ön görüyoruz.

CYC Yapı için en önemli hedef Urla

Sadece 2024 yılı için değil 2024-2027 yılı iş ve yatırım programımızı da büyük ölçüde tamamladık. 2024 yılı hedeflerimiz, programa konu olan yatırımları iş programına göre hayata geçirmek olacak. CYC Yapı için en önemli hedef Urla’mız için yeni bir heyecan yaratmak ve müşterilerimizle keyifli bir yolculuğa çıkmak olacak.” diyerek sözlerini tamamladı.  

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak