OYAKKENT Silüet mükemmeliyet arayanlar için tasarlandı

OYAK İnşaat güvencesi ile yemyeşil vadi manzarasıyla buluşturan OYAKKENT Silüet Projesi’nde, farklı konut seçenekleri, villalar ve ticari üniteler yer alıyor. İstanbul’un hızla gelişen ilçelerinden Başakşehir’de yükselen OYAKKENT Silüet, prestiji ve mükemmeli hayal edenler için özel olarak tasarlandı.

Başakşehir’in en büyük park ve vadisine yakın konumuyla Şehir Hastanesi’nin hemen yanı başında yer alan projede, 1.003 konut, 23 villa ve 20 ticari ünite yer alıyor. 133 bin metrekare arsa alanı ve 357 bin metrekare inşaat alanına sahip proje, ev sahibi olmak isteyenleri yemyeşil vadi manzarası ile buluşturuyor.

Farklı konut seçenekleri

Farklı konut seçeneklerinin bulunduğu OYAKKENT Silüet’in premium yaşam kalitesi sunan konak bloklarında 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daireler yer alıyor. 8+1 villalarda ise geniş bahçe ve teraslarıyla doğayı yakından keşfetme imkânı sunuluyor. Modern ve güvenli bir şehir hayatı sunan rezidans bloklarında da 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve penthouse daireler yer alıyor.

Hem şehrin içinde hem de doğayla iç içe

OYAKKENT Silüet’in merkezinde yer alan meydan konsepti, sakinlerine evlerinden uzaklaşmadan cadde mağazalarında alışveriş yapabilme olanağının yanı sıra özel restoranlar ve kafelerde sevdikleriyle keyifli zaman geçirme fırsatı sunuyor.

3 bin 600 metrekarelik alana yayılan spor tesisleri

Yeşil parkur ve özenle tasarlanan peyzaj alanlarının yer aldığı proje, 3 bin 600 metrekarelik geniş alana yayılan spor tesisleriyle de fark yaratıyor. Kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, stüdyo alanları ve Spa’nın yer aldığı OYAKKENT Silüet’te açık basketbol sahası da bulunuyor. Farklı spor aktivitelerini yapma olanağı sunan proje, sakinlerine doğanın içinde sağlıklı bir yaşam imkânı sağlıyor.

Şehrin her yerine kolay ulaşım imkânı

OYAKKENT Silüet, önemli ulaşım noktalarına yakın olmanın avantajı ile trafik sorunu yaşamadan şehrin her yerine kolay ulaşım imkânına sahip. Merkezi lokasyonu sayesinde İstanbul Havalimanı’na 28 km, FSM Köprüsü’ne 38 km ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 38 km mesafede yer alan proje, bölgenin önemli sosyal donatılarına yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edildi

Kurulduğu günden bu yana güvenilirlik, kalite ve zamanında teslim ilkeleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren OYAK İnşaat, deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilen OYAKKENT Silüet ile güvenli ve rahat bir yaşam alanı sunuyor. LEED Sertifikası’na uygun ve uluslararası standartlarda statik projelendirme ile hayata geçirilen proje, tüm kente ilham veren ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak