İnşaat Sektörünün İki Öncü Firmasından İşbirliği

Yapılan işbirliğiyle sektördeki firmalar Workindo’lu olmanın avantajlarından faydalanmanın yanı sıra aynı zamanda Workindo ve Proje Haber işbirliğinin gücünden yararlanarak Türk müteahhit ve yatırımcıların bilgilerine erişebilecek

İnşaat sektörüne yönelik çözümler sunan, 580.000’i aşkın üyesi bulunan Workindo; tüm Türkiye genelinde devam eden ve yeni başlayacak güncel binlerce inşaat projesinden, yatırımcı-müteahhit firmaların inşaat tedarik taleplerinden ve 57.000’i aşkın nitelik ve nicelik açısından önemli proje çözüm ortaklarından haberdar olmanıza yardımcı olan Proje Haber’le son yaptığı işbirliğiyle firmalara büyük avantaj sunuyor.

Bu işbirliği kapsamında Workindo üzerinden form doldurarak gelen yeni üyeler; ProjeHaber’e üye olduklarında, bulunan üyeliklerine ek olarak +1 ay kullanım imkanı kazanabilecekler.

Yapılan işbirliğiyle sektördeki firmalar Workindo’lu olmanın avantajlarından faydalanmanın yanı sıra aynı zamanda Workindo ve ProjeHaber işbirliğinin gücünden yararlanarak 500 bin dolar üzerinde iş yapan Türk müteahhit ve yatırımcıların bilgilerine erişebilecek, binlerce inşaat tedarik talebini görüntüleyebilecek, personel yönetimi, raporlama, firmalarla iletişim fırsatları gibi özelliklerle zamandan tasarruf edebilecekler. Bu işbirliği sayesinde de rakiplerinin arasından kolayca öne çıkabilecekler.

Kurulduğu andan itibaren sektördeki kalifiye eleman sorununa, insan kaynaklarından hizmet-alım satımına, malzeme tedarikinden taşeron bulmaya kadar inşaat sektörüne yönelik çözümler sunan Workindo, düzenlemiş olduğu son istihdam desteği ile sektördeki firmalara her alanda fayda sağlamaya devam ediyor.

Sektörün önemli firmalarıyla yapılan işbirliklerinin önemini belirten workindo.com CEO’su Erhan Kocabaş, “ Workindo olarak kısa bir dönem içinde 580.000 çalışan ve 45.000 firma üye sayısına ulaştık. Bu başarıda, alanında uzman ekibimizin yaptığı çalışmalarla birlikte sektörden önemli isimlerle yaptığımız işbirliklerinin de büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Firma işbirlikleri bizim gündemimizde her zaman öncelikli sırada yer alıyor. Proje Haber gibi sektörde başarılı bir marka ile de işbirliği yapmaktan oldukça memnunuz. Workindo üyelerinin her alanda ayrıcalıklı olması için alanında uzman olan ekip arkadaşlarımızla önemli işlere ve işbirliklerine imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak