Nexonya Azure’da Doğanın Huzuru Var

İstanbul’un en niş bölgelerinden Çekmeköy Reşadiye’de hayata geçirilen Nexonya’nın yeni projesi Azure Villas, 20 triplex villadan oluşuyor.

Doğanın içinde, şehrin karmaşasından uzak bir konumda yer alan proje, 22 bin metre karelik sosyal yaşam alanına sahip bulunuyor.  

4+2 tipinde dizayn edilen Azure’un dört cephesinde panoramik bir manzara yer alıyor. Her bir villanın kendine ait açık havuzu ve bahçesi de bulunuyor. Projede ayrıca iki araçlık kapalı garaj, barbekü ve yemek alanı, ateş çukuru ile oturma alanı ve bahçe terasları da villaya özel olarak yer alıyor. Temelleri atılan Azure Villas’ta inşaat çalışmaları devam ederken, villa sahibi olmak isteyen kullanıcılara ön satış fırsatları sunuluyor.

Doğanın huzuruna açılan kapı: Azure

Oturumcuların keyifle vakit geçirebilecekleri sosyal donatılar sunulan Nexonya’nın
Azure Villas Reşadiye projesinde, kamelya ve peyzaj alanları ile minikler için çocuk oyun alanları da bulunuyor. Doğanın kalbinde yer alan yürüyüş yolları ve basketbol sahası da kişileri daha sportif ve hareketli bir yaşama teşvik etmek üzere tasarlandı. Projede, 7/24 güvenlik hizmeti de sağlanıyor.  

Modern bir mimariyle tasarlanan Azure Villas Reşadiye, konforlu yaşam alanları, yüksek tavanları ve geniş pencereleriyle kullanıcılarına konforlu bir yaşam sunuyor.
İstanbul Anadolu Yakası’nda havalimanına 45 dakika mesafede olan proje, araçla merkezi lokasyonlara ve şehir içine de yakın konumda yer alıyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak