Besa Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efe Bezci; Yatırımlarımız Devam Edecek

Yarım asırdır çok sayıda projeyi başarılı bir şekilde hayata geçiren Besa Holding; inşaat, arazi ve gayrimenkul geliştirme, AVM yapımı ve işletmenin yanı sıra enerji, telekomünikasyon, turizm ve teknoloji sektörlerinde de faaliyet göstermekte olup, geleceğe doğru yeni ve güçlü projelerle ilerlemektedir.

Besa Holding; bugüne dek 6 binden fazla konut üretti, çok sayıda iş ve alışveriş merkezi projesi ile adından ve kalitesinden söz ettirdi.

Tecrübesi, fonksiyonelliği ve kaliteden ödün vermeyen yapısıyla, tüm projelerinde güven ve prestiji vurgulayan Besa Holding, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde yatırımlarına devam etmektedir.

Aynı zamanda  Türkiye’de güneş enerji santrallerine (GES) yatırım yapan ilk şirketlerden olan BESA HOLDİNG, bu alandaki yatırımlarına devam ediyor . Tüm dünyanın alternatif enerji kaynaklarına yöneldiğini, buna karşın güneş zengini Türkiye’de halen istenilen seviyede kullanılmadığını ifade eden Efe Bezci, büyük önem verdikleri enerji yatırımlarını GES’lerle devam ettirmeyi planladıklarını kaydetti.

Başlıca Projelerimiz:

Ankara’ya renk ve hayat katan iş ve avm projelerimiz

Besa Kule İş Merkezi 2015- Ankara

Armada Alışveriş ve İş Merkezi – 2013- Ankara

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2015 – Ankara

Galleria Alışveriş Merkezi 2015 – Ankara

Devam Eden Projeler

The BO Viera

Bodrum Küçükbük lokasyonunda 150 dönümlük eşsiz bir alanda;

234 Adet Rezidans, 76 Adet Villa

1 Adet Otel

1.2 km Sahil Şeridi

5 Adet Farklı Konseptte Lüks Restoran

Kent İncek

Özgün mimarisiyle yaklaşık 54.000 m2 arsa alanında;

Toplam 604 Adet Konut

33.000 m2 Yeşil Alan – Açık ve Kapalı Otopark

Kapalı Yüzme Havuzu – Spor Kompleksi

Çocuk Oyun Alanları – 24 Saat Güvenli

Besa Ankara

  • 7.750 Konut
  • 1.250 Ofis
  • 2 Adet Otel
  • Hastane
  • Şehrin En Kapsamlı Alışveriş ve Eğlence Merkezi

Besa Kule

“Ankara siluetine modern bir imza…

7590 m² arsada, aynı temel üzerinde inşa edilen 1 kule bloğu ve 1 yatay konumlu plaza olmak üzere 2 bloktan oluşan iş merkezi, özel mimarisiyle iş insanlarına tasarım ve işlevselliği aynı noktada sunuyor.”

GES Yatırımlarımız

Türkiye’de güneş enerji santrallerine (GES) yatırım yapan ilk şirketlerden olan BESA HOLDİNG, bu alandaki yatırımlarına devam ediyor. BESA HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efe Bezci Avrupa’nın en büyük sorunlarından birinin enerji olduğunu vurgulayarak tüm dünyanın alternatif enerji kaynaklarına yöneldiğini, buna karşın güneş zengini Türkiye’de halen istenilen seviyede kullanılmadığını ifade eden Efe Bezci, büyük önem verdikleri enerji yatırımlarını GES’lerle devam ettirmeyi planladıklarını kaydetti.

Projelerimiz

Ankara’nın Haymana ilçesi Balıkçıhisar  bölgesinde bulunan  GES santralimiz 4,5 MW kurulu gücü ile  4000 Konutun elektriğini güneşten sağlayabiliyor. .

Afyonkarahisar’ın  Çay ilçesindeki 40 MW projemiz ve Konya’daki yatırımlarımız ile  Besa HOLDİNG olarak GES lere yatırımlarımız devam edecek. 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak