Özyurtlar Holding, iki yeni projeyi birden hayata geçiriyor

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün köklü markası Özyurtlar Holding, hayata geçireceği iki yeni proje için düğmeye bastı. Beylikdüzü’ndeki ‘No 27 Residence’ ve Ispartakule’deki ‘Stüdyo House’ daire ve ticari alanlar olmak üzere karma projeler olarak hayata geçiyor.  

Kurulduğu günden bu yana güvenli ve ulaşılabilir projeler üreten Özyurtlar Holding, şimdi de iki yeni projeyi aynı anda hayata geçiriyor. Yatırımlarına pandemi sürecinde bile ara vermeden sürdüren Özyurtlar Holding, ‘No 27 Residence’ ve ‘Stüdyo House’ projeleri için düğmeye bastı. Hafriyat çalışmalarının başladığı her iki proje de satış aşamasına da gelindi.

Beylikdüzü’nde toplam 22 bin 500 metrekare alanda konumlanan ‘No 27 Residence’ projesi sekiz katlı üç blok, 240 daire ve 22 ticari alandan oluşuyor. Ispartakule’de konumlanan ‘Stüdyo House’ projesi ise 15 katlı tek blokta 195 daire ve 10 adet ticari alandan oluşuyor.

Yüksek katma değerli projeler…

Yeni projelerle ilgili bilgi veren Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Yatırımcılarımızın markamıza olan güveni ve güçlü özkaynaklarımız yeni projeleri hayata geçirmemizde itici güç oluyor. Sadece oturum değil, yatırım odaklı projeler üretiyoruz. Bu çerçevede şimdi de iki proje için aynı anda düğmeye bastık. ‘No 27 Residence’ ve ‘Stüdyo House’u hayata geçiriyoruz. Ayrıca çok yakında konut alıcısının karşısına yüksek katma değerli dev bir projeyle çıkmaya hazırlanıyoruz. Yatırımcılarımız kısa sürede yüksek prim elde ederken, aynı zamanda güvenli ve konforlu bir alanda yaşamlarını sürdürüyor olacak” diye konuştu.

Residence sistemiyle hizmet vermek üzere planlanan ‘No 27 Residence’, sekiz katlı üç blokta 240 adet 1+1 daire ve 22 ticari alandan oluşuyor. Tam donanımlı şekilde tasarlanan daireler yerden ısıtma, full ankastre ve gömme dolapgibi özellikleri barındırıyor. Hamam, sauna ve spor salonu imkanlarının da bulunduğu proje 7/24 resepsiyon hizmetiyle sakinlerine konforlu bir yaşam sunuyor. Proje Beylikdüzümetrobüs durağına, üniversite, özel okullar, hastane, pazar yeri ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde yer alıyor.

Ticari tapu ve yüzde 18 KDV avantajı

‘Stüdyo House’ ise toplam 16 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 15 katlı tek blok olarak yükseliyor. Home ofis kullanımına uygun 1+0 ve 1+1 olmak üzere toplam 195 daireden oluşan proje ticari tapulu ve yüzde 18 KDV avantajıyla sunuluyor. Her katından deniz ve göl manzarasına sahip olan ‘Stüdyo House’ full donanımlı ve residence sistemiyle hizmet vermek üzere tasarlandı. Her iki projenin 24 ayda teslim edilmesi planlanıyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak