Zeytinburnu İETT Blokları’nda dönüşüm için geri sayım başladı

İnşaat sektörünün güvenilir ve yenilikçi markası BOSS4 Gayrimenkul, Zeytinburnu’nda hayata geçireceği İETT Blokları Kentsel Dönüşüm Projesi’nde maliklerle anlaşma sağladı. Dönüşüm için düğmeye basıldı.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markalarından BOSS4 Gayrimenkul’ün Zeytinburnu’nda hayata geçireceği İETT Blokları’nın dönüşümü projesinde geri sayım başladı. Her zaman yüksek katma değerli ve yatırımcısına daima kazandıran yaşam alanları üreten BOSS4 Gayrimenkul projelerinden birini daha hayata geçiriyor.

BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, BOSS4 Gayrimenkul’ün Zeytinburnu Belediyesi ile birlikte hayata geçireceği Zeytinburnu Projesi’nde maliklerle anlaşma sağlandığını söyledi.

Akkuş “Yatırımlarımıza aralıksız devam ediyoruz. Son olarak Bahçeşehir’de ‘Alya Bahçe’ ve Beylikdüzü’nde ‘Alya Dream’ projelerine başladık. Şu anda toplam beş projede 650 adet konut ve 35 ticari gayrimenkul alanının inşaatı devam ediyor. Şehir merkezine yakın lokasyonlarda ‘Alya’ markasıyla yüksek katma değerli projeler inşa etmeyi sürdüreceğiz. Şimdi de uzun zamandır çalışmalarını yürüttüğümüz Zeytinburnu projemizi hayata geçiriyoruz. ‘İETT Blokları’ndaki 252 bağımsız bölümün sahipleri ile anlaşma sağlandı. Bittiğinde yaklaşık 450 konut ile ticari gayrimenkullerden oluşacak olan Zeytinburnu projesindeki çalışmalara da hız verdik. Hafriyat çalışmaları başladı. Satış ofisi ve örnek daire hazırlanıyor” diye konuştu.

Kurulduğu günden bu yana beş yılda toplam sekiz proje, 631 konut ve 38 ticari gayrimenkulü teslim eden BOSS4 Gayrimenkul’ün Zeytinburnu projesi, İstanbul’da yaşamak veya yatırım yapmak için ev satın almayı düşünen yerli ve yabancıları hedefliyor. Tüm ihtiyaçları için şehrin olanaklarına yakın noktada yaşamak isteyenler için tasarlanan projede daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks olmak üzere planlandı.

Yaklaşık 24 bin 320 metrekare alan üzerinde aile konseptine uygun planlanan projede dokuz blok yer alacak Sosyal olanaklarıyla da ön plana çıkan projede kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness, basketbol ve futbol sahası, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, kafe alanları, 7×24 güvenlik ve kapalı otopark da yer alıyor.

Zeytinburnu projesi konumu ve ulaşım olanaklarıyla da dikkat çekiyor. E-5 Karayolu’na 3 km, Cevizlibağ Metrobüs’e 650 metre, Kazlıçeşme Marmaray’a 3,1 km, Esenler Otogarı’na 5.3 km, Fişekhane’ye 4,9 km, Veliefendi Hipodromu’na 6,2 km ve Ataköy Marina’ya 11 km mesafede bulunan Zeytinburnu projesinin dört bir yanı özel eğitim kurumları, üniversiteler, hastaneler ve alışveriş merkezleri ile çevrili bulunuyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak