ID Bodrum Yalıları, Küçükbük’te Özel bir Yaşam Sunmaya Hazırlanıyor

ÖZTEK Grubu, Bodrum’da eşsiz bir projeye imza atıyor. 1982’den bu yana‘’kaliteden ödün vermeden başarı” vizyonu ile hareket eden Öztek Grubu bünyesindeki Öztek Yapı’nın Bodrum’daki ilk projesi olan ID Bodrum Yalıları, Bodrum’un en güzel köşesinde, Gündoğan ve Küçükbük arasında bulunan eşsiz bir yarımadada hayat buluyor.

Tekstil, turizm, inşaat, serbest bölge yatırım ve işletmeciliği sektörlerinde uzun yıllardır faaliyet gösteren ÖZTEK  Grubu bünyesindeki ÖZTEK Yapı, Bodrum’daki ilk projesini hayata geçiriyor. ÖZTEK Grup’un Bodrum’da eşsiz bir yarımada hayatı sunan, butik bir yaşam projesi olan ID Bodrum Yalıları, Küçükbük’te, doğanın içinde Gündoğan, Apostol adası ve Tavşan adası manzarasına karşı her bir detayı incelikle düşünülerek tasarlanıyor. Deniz ile iç içe bir yaşam olanağı sunan projede 50 bin metrekarelik alanda, sadece 32 özel yalı yer alıyor. Bodrum’un son yalılarıID Bodrum Yalıları”nın, yaklaşık 1 kilometrelik sahil şeridi ve yaklaşık 250 metrelik kumsalı bulunuyor.

Her Odası Deniz Gören Kusursuz Bir Yalı Projesi

ID Bodrum, denize sıfır olarak, doğaya ve çevreye duyarlı bakış açısıyla geliştirildi. Villalarda tamamı deniz gören odalar, geniş ve panoramik salon cephesi, 20 metrekarelik geniş mutfaklar, fonksiyonel alan kullanımları, infinity havuzlar, geniş bahçeler, otoparklar, depo alanları ve yardımcı odaları bulunuyor. 450 metrekareden 650 metrekareye kadar değişen, 5+1’den, 6,5+1’e kadar birbirinden farklı 11 değişik mimaride müstakil yalı seçenekleri sunuyor.

ID Bodrum’un Gündoğan ve Küçükbük manzarası ile bütünleşen iskelelerinin dışında sahilde her ailenin kendisine ait özel cabanası bulunacak. Ayrıca ev sakinleri deniz yoluyla da evlerine ulaşabilecekler.

Dört Mevsim Nitelikli Hizmet

Yılın 12 ayı canlı bir sosyal hayatın sürdüğü Bodrum’da ID Bodrum dört mevsimin tüm güzelliklerini yansıtmak üzere tasarlandı. ID Bodrum, sakinlerine yılın her anında evlere özel buggy, deniz ve kara shuttle, resepsiyon hizmeti, temizlik hizmeti, kuru temizleme hizmeti, alışveriş hizmeti, teslimat ve kurye hizmeti, organizasyon hizmeti, Kids Club, havaalanı VIP transfer hizmetlerini sunacak. Ayrıca butik café-bar, açıkhavada fitness, yoga ve pilates olanakları da bulunacak. Akıllı ev teknolojisi ile evlerinin konforu ev sakinlerinin her zaman kontrolü altında olacak. Isıtma soğutma sistemi, perdeler ve aydınlatmalar uzaktan kumanda edebileceği gibi Consierge servisine de tek tuşla ulaşılabilecek.

Tasarım ve kalite özellikleri ile Bodrum’da bir ilk olan bu butik proje de doğal taş, ahşap ve camla işlenerek eşsiz bir doku oluşturuldu. Küçükbük’te yer alan yarımadanın yapısına uyum sağlayarak evler adeta doğada gizlendi. ID Bodrum’un doğayla ve Bodrum iklimiyle uyumlu sürdürebilir peyzajı yemyeşil ağaçlar ve rengarenk bitkilerle sarılı bir yaşam alanı oluşturdu.

ID Bodrum’da Sürdürülebilir Yaşam

ID Bodrum’da yaşam teknolojisi kadar yapı teknolojisi de üst seviyede tutuldu. Çevreye saygılı bir proje olarak tasarlandı. Bodrum’da ilk kez yapılan bir altyapı yatırımı olan tesisat galerileri sayesinde gerektiğinde tesisatlara kolayca müdahale edilebilecek. Ortak alanların su ihtiyacı atık suların arıtılması ile yapılacak.
Evlerin su ihtiyacı gerektiğinde deniz suyu arıtma sistemiyle karşılanabilecek.

Ödüllü Mimarlardan Benzersiz Proje

ÖZTEK Grubu, ID Bodrum Projesi’nin mimari ve iç mimari projelerinde, Türkiye’de olduğu kadar Avrupa’da da projeleriyle ses getiren ve ödüller alan Metex Studio Erk ile iş birliği yaptı. ID Bodrum’un mimari ve iç mimari projeleri, Türkiye’nin dünyaca tanınmış, bol ödüllü mimarları Sinan Kafadar ve Kağan Erk’in imzasıyla oluşturuldu. Projenin peyzaj mimarlığını da akademik kariyerinin yanı sıra birçok ödüllü projenin sahibi Dr. Deniz Aslan yaptı.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak