İstanbul’da Daire Fiyatına Bahçeli Villa Yaşamı

Rasas Yapı, İstanbul Silivri’de hayata geçirdiği Zeytinli Köy’de 420 metrekareye kadar bahçe içinde villa yaşamı sunuyor. 250 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Zeytinli Köy’de bağımsız bahçe içinde 34 villa yer alıyor.

İstanbul Silivri’de, 13 bin 500 metrekare arsa içinde konumlandırılan Zeytinli Köy şehir yaşamına sağlık ve doğa ekseninde alternatif sunuyor. Rasas Yapı tarafından inşasına devam edilen Zeytinli Köy’de birbirinden bağımsız özel bahçelere sahip 34 müstakil villa yer alıyor.

3+1 tipinde 130 metrekare büyüklüğe sahip villaların oturum alanları hariç bahçe kullanımı 250 ile 420 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Zeytinli Köy’de her villanın bahçesinde en az 250 yaşında iki adet zeytin ağacı yer alıyor. 7,5 metre tavan yüksekliğine sahip villalar 250 bin dolardan başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Zeytin ağaçlarıyla çevrili proje alanının plajlara uzaklığı ise 10 dakika mesafede. E5, TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu’na doğrudan ulaşılan Zeytinli Köy’den İstanbul’un merkezi noktalarına hızlı ulaşım imkanı bulunuyor.

Zeytinli Köy konumu itibarıyla bir tarafında Kıyıköy, Çilingoz, İğneada gibi doğa parkları diğer bir tarafında ise Kumbağ, Şarköy ve Saroz Körfezi gibi kıyılar yer alıyor.

Tüm donatılarıyla sakinlerine konforlu bir yaşam alanı sunan Zeytinli Köy’de villaların tamamı bulaşık makinesi dahil ankastre set, klima, özel döküm kuzine soba, otomatik sulama sistemi ve hazır peyzaj ile teslim ediliyor. İnşası devam eden projede teslim tarihi ise Mayıs 2023.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak