Akana Cennet Koy yaz sezonu için kapılarını açtı

Bodrum Yarımadası’nın kuzey kıyısında, Ege’nin en özel koylarından Cennet Koyu’nda geçtiğimiz yıl kapılarını açan Akana Cennet Koy (Akana Hotels), 2022 sezonu için misafir ağırlamalarına başladı.

5 bin yıllık geçmişe sahip çam ağaçlarının arasındaki konumuyla, misafirlerine doğanın ve yeşilin merkezinde çok özel bir tatil imkanı sunan Akana Cennet Koy’da, 22 normal ve 2 süit olmak üzere toplam 24 oda bulunuyor.

Rafine Bir Deneyim

Bodrum’un cenneti andıran yüzünü gösteren; yeşili ve  maviyi tüm sakinliği ve berraklığıyla hissettiren bir adres olan Akana Cennet Koyu Bodrum, misafirlere rafine bir tatil deneyimi sunuyor. Cennet Koyu’nun ihtişamlı doğası içinde dinlenmek, yenilenmek ve dingin bir an yakalayabilmenin yanı sıra  kaliteli ve butik etkinlikler ve her anın ruhuna hitap eden özgün DJ yayınları ile benzersiz, inceliklerle donatılmış, saf ve özgün bir deneyim vaadediyor.

Doğal Dokunun İhtişamı İçinde 24 Oda

Bodrum’un en önemli yatırımcılarından Çağdaş Holding tarafından hayata geçirilen otelin mimari projesi CDW (Contemporary Design Works) tarafından tasarlandı. Parça-bütün ilişkisine çok dikkat edilen otelde iklimin canlılığı ve doğal dokunun ihtişamı ile özgün mimari unsurlar dengeli bir biçimde harmanlanarak misafirlere büyüleyici bir atmosfer sunuluyor.

Öte yandan otel bünyesinde faaliyet gösteren ve geleneksel tatlardan dünya mutfaklarına uzanan seçkin lezzetlerin sunulduğu Akana Restoran, keyifli akşam yemeklerine ev sahipliği yapmasının yanı sıra Bodrum’un en özel lokasyonu olan Cennet Koyu’nun misafir teknelerine catering hizmeti de veriyor.

Sılence Beach Hizmete Girdi

Kişiye özel hizmetleriyle benzersiz ayrıcalıkların yaşandığı Akana Cennet Koy sahilinde, 2022 yazında hizmete başlayan Silence Beach de otel misafirlerine turkuvaz denizin yanında, lüks ve konfor içinde dinlenme fırsatı sunuyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak