Fors İzmir, Lüksü ve Aile Sıcaklığını Bir Arada Sunuyor

Güçsan Yapı’nın prestij projesi olan ve yaşamın merkezindeki konumuyla dikkat çeken Fors İzmir, bir rezidansın sunduğu tüm imkanları mahalle sıcaklığı ve aile yaşam tarzıyla buluşturacak.

İzmir’in önde gelen inşaat şirketlerinin ortaklığıyla kurulan Güçsan Yapı A.Ş’nin  İzmir’deki prestij projesi Fors İzmir, aile yaşamı konseptiyle lüksü bir arada sunuyor.

İzmir’de tamamladıkları projelerinden edindikleri tecrübeleri bir araya getiren inşaat firmalarının kurduğu Güçsan Yapı A.Ş., Fors İzmir ile kente özel bir yaşam alanı kazandırıyor.

Yeni Alsancak bölgesinde kurulan, panoramik İzmir ve körfez manzarasına sahip olan Fors İzmir hakkında bilgi veren Güçsan Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ayhan Sulak, Fors İzmir’in konumu, ulaşım olanakları, sosyal donatıları , mimari ve teknik özellikleri ile öne çıkacağını vurguladı. Projenin, yaşamın merkezinde bir rezidansın sahip olduğu tüm imkanları sunarken  geleneksel aile yaşam tarzının sıcaklığınıda yansıtacak şekilde tasarlandığını da ifade etti.

Ayhan Sulak: “Fors İzmir sadece bir rezidans projesi olmayıp, aynı zamanda sosyal alanları sayesinde sakinlerinin hayatına farklı renkler katacak, özlenen mahalle kültürünü en konforlu şekilde yansıtacak yeni bir yaşam anlayışıdır diye konuştu. 

İZMİR’DE ÖNCÜ VE ÖZGÜN PROJELER

Örnek bir işbirliğine imza atarak Güçsan Yapı A.Ş çatısı altında İzmir’de öncü projeler yapacakları bilgisini de veren Ayhan Sulak, “Güçsan Yapı olarak, İzmir’e daha fazla nasıl katkı yapabiliriz diye düşündük. Bu nedenle 8 bin 500 yıllık tarihe sahip kentimizde şehrin merkezinde yaptığımız Fors İzmir projemizle ilk adımı atıyoruz. ‘İzmir’de Öncü ve İzmir’de Özgün’ kavramlarıyla tanımladığımız iş modeli ve doğru stratejilerle yatırım değeri yüksek ve zamana meydan okuyan projelere imza atacağız. Aile rezidansı olarak tanımladığımız, mimari ilhamını Ege’den ve komşuluk değerlerinden alan projemizin sahip olduğu lokasyon avantajından da faydalanarak eski günlerdeki gibi aile yaşamının merkezi olmasını hedefliyoruz. Yarattığımız katma değeri İzmir’de tutmak ve sektörümüze yön vermeye devam ederek yeni başarılara imza atmak ülkemiz için üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Aile konseptinin ön planda olduğu Fors İzmir’de bağımsız bölümlerinde bu şekilde tasarlandığını kaydeden Sulak, şöyle devam etti: “Bölgede yapılan stüdyo daireler ve küçük alan odaklı rezidansların yerine aile yaşamını önde tutarak düşünülmüş 35 bin metrekare inşaat alanına sahip, tamamı balkonlu, 7 farklı tipteki 3 + 1,   4.5 + 1 ve Penthouse toplam 108 bağımsız bölümden oluşan, aile yaşamına uygun mimarisi, sosyal yaşam imkanı, en yeni teknoloji ve son deprem yönetmeliğine uygun inşaat kalitesini tek çatı altında sunacaklarını ifade etti.

İZMİR’İN TAM KALBİNDE

Fors İzmir, İZBAN, vapur ve tramvay hatlarının kesişiminde, havaalanı ve otoyolun çok yakınında yer alıyor. İzmir’in kalbi Alsancak’a ve hastane, üniversite gibi sosyal alanlara ise sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje, Adnan Menderes Havalimanına 18 km ve Egepol Hastanelerine 10 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak