Özyurtlar Holding üç projeyi birden teslim ediyor

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Özyurtlar Holding, Esenyurt bölgesinde hayata geçirdiği üç projenin teslimini gerçekleştiriyor. Yılın bitmesine kısa bir süre kala, yatırımcılarına yeni yıla daire sahibi olarak girme imkanı sunan Özyurtlar Holding, ‘Meydan Ardıçlı’, ‘NCadde Ottoman’ ve ‘NLogo İstanbul’ projelerinin teslimatına hazırlanıyor.

Markalı konut projeleriyle Esenyurt’un hem ekonomik hem de toplumsal gelişimine yön veren Özyurtlar Holding, bu bölgede üç projenin birden teslimini gerçekleştiriyor. Yılın bitmesine kısa bir süre kala konut alan yatırımcılarına erken teslimle yeni yıl hediyesi verecek olan Özyurtlar Holding; ‘Meydan Ardıçlı’, ‘NCadde Ottoman’ ve ‘NLogo İstanbul’ projelerinin teslimatına hazırlanıyor.

‘Meydan Ardıçlı’ projesinde teslimin 30 Ekim’de başlayacağını söyleyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, yıl bitmeden ‘NLogo İstanbul’ ve ‘NCadde Ottoman’ın da teslimlerinin gerçekleşeceğinin müjdesini verdi. Projelerle ilgili bilgi veren Özyurt “Meydan Ardıçlı, NCadde Ottoman, NLogo İstanbul projeleri için geri sayım başladı. Bahaş Holding ile birlikte Esenyurt’ta hayata geçirdiğimiz ‘Meydan Ardıçlı’nın 2’nci etabını 30 Ekim’de teslim etmeye başlıyoruz, ‘NCadde Ottoman’ 31 Aralık’ta ve ‘NLogo İstanbul’ da yine yıl sonunda teslim etmek üzere çalışmayı sürdürüyoruz bu konuda gerçekten üstün bir gayret içindeyiz.” diye konuştu.

Konforlu ve güvenli yaşam alanları…

İlk etabı 2019’da teslim edilen ve 2’nci etabının 30 Ekim’de teslim edilmesi planlanan ‘Meydan Ardıçlı’ toplam 67 bin metrekare arsa üzerinde, beş etapta 27 blok, bin 681 konut ve 125 ticari üniteden oluşuyor. 1’inci etapta oturumun başladığı projenin tamamının tesliminin ise 2022 yılı haziran ayında yapılması planlanıyor. Sosyal tesis, SPA, masaj ve vale hizmeterinin verilmeye başlandığı projede ring araçlarının da devreye alındığı ‘Meydan Ardıçlı’ projesinde daire fiyatları ise 485 bin TL ile 2 milyon 965 bin TL arasında değişiyor.

‘NLogo İstanbul’, toplam üç etapta ve 7 blokta 2 bin 679 daireden oluşuyor. Her etapta 1+0’dan 3+1’e farklı tip ve büyüklüklerde daireler bulunuyor. Projede konutların yanı sıra sakinlerine alışveriş keyfi sunan ve içerisinde 100’den fazla dükkanın bulunacağı Cadde İstanbul da yer alıyor. Projede üç penthouse daire satışa sunulmak üzere hazırlanırken, üç blokta da birer adet üçer katlı penthouse daireler yıl sonu satışa çıkmaya hazırlanıyor. İçinde asansör olan jakuzili ve manzaralı konut sahibi olma imkanı sunan proje 45’inci katta villa hayatı sunuyor. Projede daire fiyatları 445 bin TL ile 1 milyon 399 bin TL arasında değişiyor.

Eşyalı ve eşyasız residence seçeneği sunuyor

‘NCadde Ottoman’, 68 bin 940 metrekare alanda inşa edilen 445 konut 27 ticari üniteden A blokta 1+0 otel konseptli, B blokta ise üç farklı büyüklük seçeneği ile 1+0 residence dairelerden oluşuyor. Geniş bir karşılama lobisi ve sekreterya hizmetine sahip A blokta 168 adet home-ofis, zemin katında 20 adet ticari mağaza ve iki adet lojistik depolama alanı yer alıyor. B blokta ise 272 adet full eşyalı suit residence daire ve üç adet geniş ölçekli ticari mağaza ve üç adet lojistik depolama alanı bulunuyor. Oldukça geniş tasarlanan lobi alanı ile dikkat çeken residence konseptli blokta, resepsiyon hizmeti de sunulacak. Kaba inşaatı biten projede son 45 residence’ın satışı devam ediyor. Projede daire fiyatları 400 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak