3S Kale TOPAZ Residence’in lansmanı yapılmadan daireler satıldı

3S Kale Holding’in yatırımcısı ve geliştiricisi olduğu 3S Kale TOPAZ Residence, sakinlerine güvenilir ve kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor. Topkapı bölgesindeki konut ve home ofis ihtiyacına eşsiz bir çözüm getiren projedeki son 30 daire sahiplerini bekliyor.

İstanbul’da iş ve eğitim dünyası açısından merkez bölgelerden biri olan Topkapı’da yükselen 3S Kale TOPAZ Residence projesinin henüz lansmanı yapılmadan, dairelerin satışı neredeyse tamamlandı. Kasım 2020’de başlayan ön satış sürecinden itibaren, kaliteli ve güvenli bir konutta yaşamak isteyenler kadar yatırım amaçlı satın alımı tercih edenlerin de yoğun ilgisiyle karşılaşan projede son 30 daire kaldı.

Yanı başındaki 3 büyük üniversitedeki öğrenciler, bölgede çalışan binlerce profesyonel ve çekirdek ailelere yönelik metrekarelerde planlanan 3S Kale TOPAZ Residence’ta, fiyatları 2.050.000 TL ila 3.220.000 TL arasında değişen 2+1 büyüklüğündeki son 30 daire satışta bulunuyor. Daireler için 12-60 ay arası %0,69; 61-120 ay arası %0,99 faiz fırsatı sunuluyor. Projede anahtar tesliminin, 2022’nin son çeyreğinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

3S Kale TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans kulede 228 konut, 14 adet cadde mağazası ve 3.550 m² yatay ofis bloğundan oluşuyor.

Her yere kolay ve hızlı ulaşım

Zeytinburnu, Bakırköy, Bahçelievler ve Yeşilköy gibi İstanbul’un köklü semtlerine komşu olan 3S Kale TOPAZ Residence, İstanbul’un gerçek merkezinde yaşama ayrıcalığı sunuyor. 3S Kale TOPAZ Residence’tan Avrasya Tüneli’ne otomobille 15 dakikada ulaşılabilirken, şehir içi ulaşımın kalbi olan E-5 Çevreyolu’ndan direkt giriş imkanı mevcut. Hiç trafiğe takılmadan hızlı ulaşım alternatiflerini kullanmak isteyenler için Davutpaşa YTÜ ve Merter Metro İstasyonu, Cevizlibağ Metrobüs İstasyonu ve Cevizlibağ Tramvay durağı da yürüme mesafesinde yer alıyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak