Häfele Yeniliklerini Dijitalde Keşfetmek İçin Geri Sayım Başladı

Türkiye ve dünya çapında mobilya ve mimari donanımlar alanında yenilikçi ürünlere ve akılcı çözümlere attığı imza ile tanınan Häfele, pandemiyle birlikte dijitalleşmeye başlayan ticari hayatta yeni bir evren yarattı: Häfele Discoveries. Tümüyle bir fuar deneyimi olarak tasarlanan Discoveries platformu yeniliklerin keşfi ve canlı etkinlikler için 4 Mayıs’ta başlıyor.

Mobilya ve iç mimari endüstrilerinin lider etkinliği Interzum, bu yıl pandemi nedeniyle interzum@home ismiyle dijital olarak gerçekleşecek. 4 – 7 Mayıs tarihleri arasında çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak ve ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarda, Häfele yenilikleri de Häfele Discoveries platformu ile keşfedilebilecek.

Häfele, uluslararası bir ticari fuar olarak tasarladığı Häfele Discoveries ile müşterilerini, global ve yerel çaptaki yeniliklerini keşfedebilecekleri heyecanlı bir yolculuğa davet ediyor. Häfele Discoveries platformunda, ziyaretçiler dört gün boyunca tüm canlı etkinlikleri eş zamanlı olarak takip edebilecek ve Häfele Türkiye’nin organize ettiği panel ve yayınlara katılabilecekler.

Türkçe dil seçeneği ile globalde daha çok keşif

Häfele Discoveries’in, 150 ülkede ve 16 dilde eş zamanlı olarak ziyarete açılacağını belirten Häfele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, Türkçe dil seçeneği de bulunan platforma Türkiye üzerinden kayıt olanların Häfele’nin global çaptaki yeniliklerini Türkçe dilinde keşfedebilecekleri gibi sadece Häfele Türkiye’de bulunan yenilikleri de tek bir alandan ziyaret edebileceklerini söyledi.

Hibrit bir fuar deneyimi vadettiklerini belirten Hilmi Uytun, “Häfele Discoveries ziyaretçileri, Häfele’nin yeni ürün ve hizmetlerini deneyimlemek isterlerse Häfele Satış Temsilcilerimiz ile randevulaşarak adeta bir fuar ziyaret eder gibi platformu birlikte gezebilirler. Üstelik bunu bir yıl boyunca, ister evlerinin konforunda ister ofislerinde ekipleriyle birlikte yapabilirler. Ayrıca Häfele Discoveries için yaptığımız tüm hazırlıkları İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan genel müdürlük binamızın showroom’unda da sergiliyoruz. Dijital deneyimle yetinmek istemeyen müşterilerimizi fiziksel bir Häfele deneyimi için showroom’umuzda, pandemi kurallarına uygun olarak ağırlamaktan mutluluk duyarız” diye konuştu. 

Öne çıkan yenilikler

Häfele Discoveries platformuna giriş yapanlar Kara Ormanlar Bölgesi isimli lobi alanından ziyarete başlayıp, Canlı Sohbetler alanından panel ve yayınları takip edebilecekler. İlham Veren Mekanlar Dünyası bölümünde Häfele globalin tüm yeniliklerini keşfetmek isteyen ziyaretçileri aydınlatma, mutfak, oturma ve yatak odaları, mikro yaşam, otel, ofis, karavan, bağlantı elemanları, çekmeceler, kayar kapı ve kapak sistemleri, giriş kontrol sistemleri, kalkar kapak makasları, mobilya kulpları, menteşeler ve hizmet bölümleri bekliyor. Türkiye seçeneğiyle kayıt olan ziyaretçiler ise Häfele Türkiye menüsü altında 11 renkte bir dünyanın anlatıldığı “Renk Fark Yaratır” bölümü dışında; mobilya kulpları, kapı kolları, açılır tezgah ve masa donanımları, kiler sistemleri, eviyeler, stor sistemleri, temassız ürünler, katlanır yatak donanımları, kayar kapı donanımları, mobilya menteşeleri ve mobilya kilitleri bölümlerinde en yeni ürünleri keşfedebilirler.

Harvard Business Review Türkiye iş birliğiyle iki önemli panel

Häfele Discoveries platformunda 5 ve 6 Mayıs 2021 tarihlerinde Häfele Türkiye ve Harvard Business Review Türkiye iş birliği ile inşaat sektörünün güncel konuları iş dünyasının fikir önderleri ve liderleriyle masaya yatırılacak.

Pandemi Sürecinde Konut Projelerinde Değişen Trendler

5 Mayıs Çarşamba günü saat 16:00’da başlayacak olan panelde, pandeminin etkisiyle konut projelerinde yaşanan değişim ve dönüşüm irdelenecek. Yaşam alanlarından beklentilerin değişimi, inşaat sektöründe yaşanan dönüşüm ve sektör oyuncularının bu değişime uyumu, potansiyel iş modelleri ve stratejileri gibi başlıkların ele alınacağı panelin moderatörlüğünü Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan yapacak. Konuşmacılar ise GYODER Yönetim Kurulu Üyesi ve PwC Ortağı ve Gayrimenkul Sektörü Ülke Lideri Ersun Bayraktaroğlu, GYODER Yönetim Kurulu Üyesi ve Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer ile Häfele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun olacak.

Mikro Yaşam Alanlarını Baştan Tanımlamak

6 Mayıs Perşembe günü saat 16:00’da başlayacak olan ikinci panelde, pandemiyle birlikte mikro yaşam alanlarına olan ilgi ele alınacak. Bu alanların mimari tasarımı, gayrimenkul sektöründe ‘tiny house’ toplu yaşam alanlarının kurulumu ve arkasındaki strateji ile bu yaşam alanlarında işlev ve mobiliteyi destekleyecek mobilya ve mimari donanım fikirleri tartışılacak. Panelde EAA Emre Arolat Architects Ortağı Mimar Emre Arolat, NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, Servotel Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İsvan ve Häfele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun konuşmacı olarak yer alacak. Panelin moderatörlüğünü ise yine Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan üstlenecek.

Häfele uzmanları yenilikleri anlatacak

Häfele Türkiye’den uzman danışmanların en yeni Häfele ürünlerini anlatacakları videolar ise 4 Mayıs saat 14:00’te Mutfak Mobilyasında Yenilikler, 5 Mayıs saat 14:00’te Ev Mobilyasında Yenilikler ve 7 Mayıs saat 14:00’te Ofis Mobilyasında Yenilikler başlıklarıyla yayınlanacak.

Häfele Discoveries ile heyecan dolu bir keşif yolculuğuna çıkmak isteyenler 4 Mayıs’tan itibaren discoveries.häfele.com adresinden ücretsiz kayıp yaptırabilir.  

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak