Motorlu Bahçe Kapıları, Teknolojinin Sağladığı Kolaylık Hayatımızda…

Son dönemde birbiri ardına hayatımıza giren akıllı teknolojiler, günlük ihtiyaçlara pratik çözümler sunarken, hayatımızı da kolaylaştırıyor. Kullandığımız birçok ürün, dijital teknolojilere uyumlu hale gelerek bugün yaşam konforumuzu yeni standartlarla tanıştırıyor. Bina otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü ismi Somfy, bu teknolojileri hayatımızın parçası haline getiren markalardan biri… Somfy’nin motorlu bahçe kapıları, uzaktan ve akıllı telefondan kumanda, coğrafi konum tespiti ile siz eve vardığınızda otomatik açılma gibi özellikleri ile geleceği bugüne taşıyor.

Somfy motorlu bahçe kapıları, bahçenizi veya otoparkınızı kolaylıklar dünyasına açmanız için birçok sebep sunuyor. Uzaktan kumandanızdan tek dokunuşla bahçe kapınız sorunsuz şekilde açılıp kapanıyor. Kumandanızı evde mi unuttunuz? O zaman akıllı telefonunuzdan da bahçe kapınızı rahatlıkla ve yine tek dokunuşla kumanda edebilirsiniz. Belki de işe gittiniz ve bahçe kapınızın açık kaldığından endişe ettiniz, aynı şekilde evde değilken de bahçe kapınızın kumandasını akıllı telefonunuzdan sağlayabilirsiniz. Aracınızla gelirken kumandayı aramak ya da akıllı telefonunuzla uğraşmak mı istemediniz; önemli değil, eğer coğrafi konum tespitini aktif hale getirdiyseniz, bahçe kapınız nerede olduğunuzu algılıyor ve siz kapıya varmadan birkaç saniye önce otomatik olarak açılmaya başlıyor. Ya da akıllı telefonunuzun sesli komut asistanı sayesinde, bahçe kapınızı sadece konuşarak açmanız da mümkün oluyor. Kısacası Somfy motorlu bahçe kapıları, dijital teknolojinin tüm olanaklarını hayatınızı daha da kolaylaştırmak için sonuna kadar kullanıyor.

Somfy motorlu bahçe kapıları, yumuşak ve çarpmasız işletimle kapınızın kullanım ömrünü de uzatıyor. Ayrıca kısmi açılan kapı özelliği ile yayaların ya da bisikletlerin geçmesine izin veriyor. Aynı şekilde motorlu bahçe kapınız herhangi bir engel algılandığında çocuklarınızı, evcil hayvanlarınızı veya aracınızı korumak amacıyla otomatik olarak duruyor. TaHoma ve Connexoon akıllı ev çözümleri sayesinde de Somfy motorlu bahçe kapıları, alarmınız ve bahçe aydınlatmalarınız ile birlikte belirlediğiniz senaryoda çalışabiliyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak