Güvenli Gayrimenkul Piyasası’ndan Yapılanma Atağı!

Gayrimenkul sektörünün mali ve hukuki güvenceyle ticaret yapma fırsatı sunan GABORAS, Türkiye’nin ve dünyanın güvenilir gayrimenkul Piyasası olma yolunda yapılanmasını üst düzey iki yeni atama ile sürdürüyor. Yönetim Kurulu ve lider kadrosu Aralık ayında yenilenen GABORAS’ta bu kapsamda Mülk Yönetimi Direktörlüğü görevine Dinçer Gökçe, Pazarlama Direktörlüğü görevine ise Gökhan Keskin getirildi.

Yapılanma sürecini değerlendiren GABORAS İcra Kurulu Başkanı Ahmet Buğa, “GABORAS için 2021 yılı, veri paylaşımı, piyasa raporlama, değer analizi, stratejik işbirlikleri, yerel bazlı projeler ve CRM hizmetleri gibi pek çok alanda bir dizi yeni atılımla sektöre önderlik etmeyi sürdüreceğimiz bir yıl. Organizasyondaki bu yapılanma, sürecin çok daha hızlı, proaktif ve sürdürülebilir gelişime odaklı ilerlemesine katkıda bulunacak” dedi

Gayrimenkul sektörünün teknoloji ve güvenli ticaret piyasası olan GABORAS Gayrimenkul Borsası’nda, Yönetim Kurulu ve lider kadrosunun Aralık 2020’de yenilenmesinin ardından, bu yıl ise üst düzey iki yeni atama gerçekleştirildi. Bu kapsamda GABORAS Mülk Yönetimi Dirketörlüğü görevine Dinçer Gökçe, Pazarlama Direktörlüğü görevine ise Gökhan Keskin getirildi

Türkiye’nin stratejik ihtiyaçlarına yatırım yapma vizyonuyla faaliyet gösteren güç birliği SENYAP Yatırım Ortaklığı’nın; MÜSİAD ile Yıldız Teknik Üniversitesi ortaklığında kurduğu Gayrimenkul Borsası A.Ş, yapısal yenilenmenin yanı sıra, sektörün veri bankası olma bilinciyle pek çok teknolojik çalışmayı da eşzamanlı sürdürüyor.

Yeni yapılanma proaktif ve gelişime odaklı anlayışımızın sonucu

Yapılanma sürecini değerlendiren GABORAS Gayrimenkul Borsası İcra Kurulu Başkanı Ahmet Buğa, “Gayrimenkul Sektörünün Güvenli Gayrimenkul Piyasası olarak konumlanan GABORAS için 2021 yılı, Doğrulanmış bilgi, mali ve hukuki güvenceyle global satış ağı kurarak yatırımcılar adına gibi pek çok alanda bir dizi yeni atılımla sektöre önderlik etmeyi sürdüreceğimiz bir yıl. Organizasyondaki bu yapılanma, ilerlediğimiz bu sürecin çok daha hızlı, proaktif ve sürdürülebilir gelişime odaklı gerçekleşmesine katkıda bulunacak” diye konuştu.

GABORAS yazılım ve teknolojide 4 farklı alanda hızla büyüyor!

Yerel ve global bilgi ve tecrübesiyle gayrimenkul alım-satım süreçlerinin dijitalleşmesi ve Güvenli Gayrimenkul Ticareti Piyasasının hızla hayata geçirilmesi faaliyetlerine hız verdiklerini aktaran Buğa, GABORAS’ı uluslararası gayrimenkul ve sermaye piyasası standartlarına uygun bir pazar yeri haline getirme hedefi doğrultusunda, yazılım ve teknoloji alanında sistem yazılımları, entegrasyon ve standartlar, bilgi güvenliği ve Ar-Ge başlıklarında bir dizi çalışmayı yürüttüklerini belirterek şöyle devam etti:

“Mikroservis mimarisi üzerine kurulu ölçeklenebilir esnek bir yazılım altyapısı ve hızlı ve otomatize edilerek anlamlı çıktılar üreten yazılım süreçlerini hedefledik. Kurum içi ERP ve CRM yazılımları ile, kurum dışı TKGM, IYS, Bankalar ve üçüncü parti paydaşlarla entegre bir sistem kurduk. Kod standartları, kod kalitesi, test ve yedekleme için özel standartlar belirlerken, KVKK kapsamında kişisel verilerin ülke içinde kalması ve bilgi güvenliğine uygun altyapıyı oluşturduk. Blockchain altyapısı ile gayrimenkul alım, satım ve ihale süreçlerinin güvenirliliğini maksimum seviyeye çekmekle birlikte yapay zeka ve makine öğrenmesi ile varlık yönetimindeki süreçleri kolaylaştırdık. Yeni yapılanma ile hem doğru istihdam ile sürekli gelişim fırsatı vererek yeteneklerimizi maksimum seviyeye çıkarıyoruz, hem de müşteri deneyimine ve iş mükemmelliğine yönelik teknolojiyi efektif kullanıyoruz.”

GABORAS Mülk Yönetimi Direktörü  Dinçer Gökçe

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi mezunu olan Dinçer Gökçe, Adana doğumludur. Banka sektöründeki çalışma hayatına paralel; Elementer Sigorta, Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigorta şirketlerinde orta-üst düzey yöneticilik yapan, aynı zamanda danışmanlık tecrübesine sahip olan Dinçer Gökçe; Türkiye’de birden fazla yeni çalışma modellerini sektöre kazandıran kişidir. Organizasyon kurmak ve bu organizasyonu yönetmek konusunda oldukça deneyimli olan Dinçer Gökçe, Türkiye’de sigorta sektöründeki en büyük satış ağını kuran ve yöneten kişidir.

GABORAS Pazarlama Direktörü Gökhan Keskin

1972 de İstanbul’da doğan ve Anadolu Üniversitesi “İstatistik” bölümü
mezunu olan Keskin, Eğitim Uzmanlığı Sertifikası sahibidir. 1995 yılında iş yaşamına adım atan Gökhan Keskin, 19 yıllık profesyonel satış ve pazarlama yöneticiliği deneyimine sahiptir. İş hayatına Eğitim Uzmanı olarak başladıktan sonra 1997 yılı içinde Bosch’da Key Account Manager
olarak görev yapan, 1998 yılında İlaç sektörüne Roche’a adım atarak Satış Temsilciği, Bölge Ticaret Müdürlüğü ve Bölge Satış Müdürlüğü
pozisyonlarında 2012 yılına kadar çalışan Keskin, aynı yıl Amgen’a Bölge Satış Müdürü olarak transfer olarak 2013 yılı Haziran ayına kadar görev yapmıştır.

Satış – Pazarlama kariyerine paralel olarak çalıştığı şirketlerde Eğitim Uzmanlığı ile ilgili çalışmalarını da sürdürmüştür. 2013 yılından bu yana Kıdemli Eğitim Danışmanı olarak çalışmalar yapmıştır. Pazarlama, satış, yönetim, liderlik, kişisel gelişim gibi alanlarda uzman olan Keskin’in danışmanlık alanında başta Roche, Bankalar Birliği, Unilever, Alliance Healthcare, Toyota ve Armada Otelleri gibi pek çok sektörden şirket ve kurumdan referansı bulunmaktadır.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak