Bu hafta Türkiye ve dünyadaki gayrimenkul sektörü konuşulacak

Yeni Nesil Gayrimenkul Değerleme ve Lokasyon Analizi Platformu Endeksa.com, sektörün önde gelen isimleri ile gerçekleştirdiği Dijital Sohbetler serisine devam ediyor. Dijital Sohbetler’in 16 Ocak’taki konuğu Keller Williams Türkiye ve KKTC Ülke Direktörü Emre Erol olacak.

16 Ocak Cumartesi günü saat 15:00’te gerçekleştirilecek dijital sohbette Endeksa.com Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Görkem Öğüt’ün konuğu Keller Williams Türkiye ve KKTC’nin Ülke Direktörü Emre Erol olacak.


Erol; İş hayatının tamamını gayrimenkul danışmanlığı sektöründe geçirdi. Sahada aktif satıştan, yöneticiliğin farklı alanlarına kadar birçok rolde bulundu.  Kariyerine bir aile işletmesi olan Platin Gayrimenkul’ü kurarak başladı ve 2010 yılına kadar uluslararası bir firma olan Century21 ile devam etti. 2010 yılında Century21 ile yollarını ayıran ve sorumluluklarını kardeşine devreden Emre; 2013 yılında danışman sayısında (190,000 kişi) ve satış hacminde dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlığı firması olan Keller Williams’ı Türkiye’ye getirdi. O tarihten bugüne kadar Keller Williams Türkiye ve KKTC’nin Ülke Direktörlüğünü yapmakta.

16 Ocak Cumartesi günü saat 15:00‘te gerçekleştirilecek Dijital Sohbetler’in dördüncüsünde Türkiye ve dünyadaki gayrimenkul sektörü konuşulup, gayrimenkul danışmanlarının soruları cevaplanacak. Tüm emlak danışmanlarına ücretsiz olarak sunulacak. Dijital Sohbetler için kayıt olmanız yeterli.

Sohbete katılmak, Emre Erol’un yayın sırasında cevaplamasını istediğiniz soruları iletmek ve kayıt için https://endeksa.club/dijitalsohbetler

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak