2020 Yılının En Çok Satan 9 Ev Ürünü

2020 başlangıcından sonuna kadar herkes için zor bir yıl olarak hatırlanacak. Covid19 salgını sebebiyle aylarca evlerimizde kaldık. Bu sürede evlerimizi daha işlevsel hale getirmeye çalıştık. Bunun için bir çok ürün satın aldık.

Bizde hemen satın almak isteyeceğiniz “2020 Yılının En Çok Satan 9 Ev Ürünü” nü sizler için listeledik.

1. Mini waffle makinesi

Waffle yapımcıları sadece restoranların veya Waffle dükkanlarının büyülü makinesi değildir. Aynı zamanda oldukça trend olan bir ürün ve bu sezon birçok kişinin listesinde üst sıralarda yer alan bir mutfak eşyası.

2. Akıllı hoparlör

Bu akıllı hoparlörlerden birine henüz sahip değilseniz, muhtemelen bir süredir zihinsel alışveriş sepetinizdedir. 2020’nin en çok satan ev ürünlerinden biriydi. 2021’de evden çalışmaya devam ederken, ev ofisinize hak ettiği yükseltmeyi vermenin zamanı gelmiş olabilir.

3. Ev ofis koltuğu

Kanepede çalışmak ilk başta rahat bir fikir gibi görünse de sırtınız muhtemelen şimdiye kadar size farklı bir şekilde anlatmıştır. Bu nedenle bu rahat, sade ofis koltuğu bu yıl en çok satanlar arasındaydı.

4. Süt köpürtücü

Hepimiz bu yıl mutfakta restoranımızın favorilerini yapmayı öğrenmeye çalışarak daha fazla zaman geçirdik. Ama özlediğiniz kaliteli kahveyse, bu özellikle latte severlerin listesinde üst sıradaydı.

5. Elektrikli hava fritözü

Mutfakta olması gerekenler listenizi oluştururken, 2020’nin en çok satan elektrikli fritözünü kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu kullanışlı küçük makineler tüm çıtır çıtır arzularınızın cevabı olduklarını söylediğimizde bize güvenin.

6. Robot süpürgesi

Ailenin diğer üyeleri kadar robot süpürgenizi de sevmeye başlayabileceğinize yemin edebiliriz (ama bunu kanıtlayamayız).

7. Keten dolap

Minimalizmi unutun – konu tuvalet kağıdı, temizlik ürünleri ve hatta en sevdiğiniz sabun olduğunda, hepimiz bu bitmeyen salgın sırasında biraz fazla stok yapmaktan suçluyuz. Ama elbette tüm bu zımbırtıları koyabileceğimiz bir yere ihtiyacımız var.

8. Saklama sepeti seti

Çok yönlü depolama, evinizde daha çok ihtiyacınız olan şeyse, bu şık ve popüler saklama sepetlerinden oluşan bir set tam size göre olabilir.

9. Veranda ısıtıcısı

Kış, elbette akıllıca düşünüp ve kendinize bir teras ısıtıcısı almadığınız sürece, sizi birkaç ay daha iç mekanlarda tutmayı vaat ediyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak