Kordon İstanbul’da açık hava cadde mağazaları satışa çıtı

Güçlü mühendislik altyapısı ile sürdürülebilir projeler hayata geçiren Ege Yapı, İstanbul Seyrantepe’de çok özel bir yaşam sunan projesi Kordon İstanbul’da bulunan açık hava cadde mağazalarını satışa çıkardı. Ege Yapı finansmanıyla vade farksız 60 ay vade imkanı sunan kampanyadaki ticari alanlar hemen teslim edilecek.

Ege Yapı, İstanbul’un en çok değer kazanan bölgesi Cendere Vadisi’nde geliştirdiği, iki yıldır üst üste “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” seçilen Kordon İstanbul projesinin 3 etabının içerisinde bulunan toplam 9 bin 600 m2’lik ticari alanı hemen teslim fırsatı ile satışa sundu. Ticari alanların büyüklükleri 82 m2 ile 430 m2 arasında değişen Kordon İstanbul’da, daha büyük metrekare talep eden yatırımcılar için daha geniş alanlar da oluşturulabiliyor.

Kordon İstanbul’un açık hava cadde mağazaları, özellikle pandemi döneminde en çok ihtiyaç duyulan açık havada alışveriş yapma imkanı sunuyor. Her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik mağazalarıyla 240 metre uzunluğundaki bu cadde, alışveriş merkezine gitme zorunluluğunu ortadan kaldırarak değişen yaşam biçimlerine uyumlu hizmet veriyor.

Seyrantepe’de en çok ziyaretçi çeken yaşam merkezi olmaya aday Kordon İstanbul’un ticari alanları, sunduğu avantajlar ve sahip olduğu konum ile yatırımcısına büyük kazanç sağlıyor. Levent ve Maslak’ın yanı başında, çevresindeki alışveriş merkezleri, üniversiteler ve yaşam alanları ile İstanbul’un en merkezi noktaları arasında yer alan bölgeden günlük ortalama 18 bin araç geçiyor.

Hem kiralama hem de satışı yapılan ticari alanlarda kiracısı hazır olarak satışa sunulan dükkânların yanı sıra kiralama görüşmeleri devam eden dükkânlar da yer alıyor. Ege Yapı, yatırımcıların satın aldığı dükkânlar için kiralama hizmeti talep etmesi halinde kendi bünyesinde kiralama hizmeti de sunarak hızlı bir kazanç getirisi sağlıyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak