Hilton İstanbul Bomonti tam donanımlı rezidanslarını misafirlerinin kullanımına açtı

Şehrin en büyük oteli unvanına sahip Hilton İstanbul Bomonti, “Bomonti Home Suite” ile misafirlerini yepyeni bir yaşam alanına davet ediyor. Hilton İstanbul Bomonti’nin tüm konfor ve olanaklarından faydalanma imkânı sunan “Bomonti Home Suite” rezidansları, ister iş ister tatil amaçlı seyahatler için olsun; ev konforunda bir konaklama deneyimi arayışında olanlar için ideal…

Hilton İstanbul Bomonti, iş ya da tatil amaçlı seyahatlerini ev konforunda bir konaklama deneyimi ile taçlandırmak isteyenleri “Bomonti Home Suite” rezidanslarına bekliyor. 115 m² büyüklüğündeki aile dostu süitleriyle uzun süreli konaklamalara bambaşka bir soluk getiren rezidanslar, Hilton İstanbul Bomonti’nin tüm konfor ve olanaklarından faydalanma imkânı da sunuyor.

Panoramik İstanbul manzarasına sahip “Bomonti Home Suite” rezidansları, zarafeti şıklıkla buluşturan dekorasyonuyla göze çarpıyor. Otele ait Executive Lounge’a özel erişim; yüksek kaliteli Wi-Fi; ücretsiz otopark servisi, 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti; otelin içinde yer alan Avrupa’nın en büyük eforea Spa’sının spor kulübünden yararlanma imkânı ile özel check-in ve check-out, Bomonti Home Suite’in sunduğu ayrıcalıklı hizmetler arasında yer alıyor. Bomonti Home Suite, iş insanlarının çalışmalarını rahatlıkla gerçekleştirebilecekleri konforlu bir ortam da sunuyor. Rezidanslarda konaklayan misafirler ayrıca, otelin toplantı odalarını avantajlı fiyatlardan kiralama imkanına da sahip oluyor.

6 kişiye kadar konaklama imkânı sunan “Bomonti Home Suite”de; 2 yatak odası, tam donanımlı mini mutfak, çamaşır makinesi, lüks mermerlerle döşeli banyo, yemek masası ve geniş bir oturma salonu bulunuyor. Aile olarak seyahat edenler için; talep üzerine biberon ısıtıcısı, monitör, bebek küveti ve bebek tuvaleti de temin edilebiliyor.

Hilton CleanStay güvencesiyle üst düzey önlemler

Hilton İstanbul Bomonti’nin de dahil olduğu dünya genelindeki tüm Hilton otellerinde uygulanan Hilton CleanStay programı ile Hilton, misafirlerine üst düzey hijyen önlemlerinin alındığı güvenli bir konaklama imkânı sunuyor. Otelin tüm odalarında en çok temas edilen 10 nokta detaylı olarak temizleniyor. Temizlik tamamlandığında ise odalar mühürleniyor ve misafirler odaya geldiğinde mührü ilk kendileri açıyor. Misafirler check-in ve check-out işlemlerini online gerçekleştirebiliyor; otele girdikleri andan itibaren hiçbir şeye dokunmadan telefonlarını kullanarak QR kodlarıyla oteldeki tüm menüyü görebiliyor. Otelin tüm mekanlarında, sosyal mesafe kurallarına uygun oturma düzeni ve hijyen prosedürleri titizlikle uyguluyor.

Hilton İstanbul Bomonti, Sağlık Bakanlığı’ndan Güvenli Turizm Sertifikası’na da sahip.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak